Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Halı ve döşeme yıkama fabrikası olarak faaliyet gösterdiğimiz İstanbul’un 39 ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Papatya halı yıkama firması olarak halı yıkama işinde kendi içimizde müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet vermek için çaba sarf ediyor ve müşteri memnuniyetini de önemsiyoruz. Sektöründe lider olmaya karar vermiş olan firmamız, firmalara ve müşterilerine yenilik, dürüstlük ve kalite sağlamayı ilke edinmiştir. İş başarımızın en büyük parçası siz değerli müşterimizsiniz.

Papatya Halı Koltuk Yıkama olarak misyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmaktır. Bunu yaparken müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerlere saygılı, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı artırarak, geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmalıdır. Vizyonumuz çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile kurulan şirketimizi, geçmişteki başarılarımızdan ilham alarak en iyiye ve daima ileriye taşımak, içinde bulunduğu örnek ve sektör lideri bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmektir.

Servis Talebi

Halı Yıkama Servis Talebi