Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Günümüzde pek çok kişi evlerindeki halıları temizlemeye çalışmaktadır. Kısıtlı imkanlarla temizlenebilen bu halılar bazen iyi yıkanırken bazen de kötü bir yıkama yapabilmektedir. Profesyonel halı temizliği, halının derinlemesine temizlenmesini ve halıya zarar vermeden işin tamamlanmasını içerir. Firmamız bu alanda kendini geliştirmiş ve başarılı bir şekilde lider kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Kullanılmış halı bir süre sonra tozlanır ve görüntüsü bozulur. Halılar yılda en az bir kez düzenli olarak temizlenmelidir. Bu sayede kilim deseniniz daha canlı ve görsel olarak şık bir görünüm sergileyecektir. Firmamız profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Her tür halıyı ilk seferde temizler ve teslim eder Halı temizliği, sektör uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından yapılır. Bize gelen halının öncelikle tozdan arındırılıp temizliğe hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Ayrıca halı temizleme işleminden önce halının leke durumu belirlenir. Halı üzerinde gözle görülür bir leke varsa bu lekeler için özel temizleme işlemleri uygulanır. ve lekeler tamamen yok edilir.

Servis Talebi

Halı Yıkama Servis Talebi