Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Koltuk Temizleme

Koltuk Temizleme

Koltuklar günlük hayatımızda en çok kullanılan mobilya parçaları arasında yer alır. Bu nedenle koltuk, kanepe ve çekyat gibi mobilya elemanlarında kir ve leke oluşumunu gözlemleyebilirsiniz. Özellikle bu kirlenmeler özellikle kişisel eşyalarında daha sık görülür. Leke ve kirlerden tamamen kurtulmak için profesyonel koltuk temizleme hizmetlerine başvurmanız gerekir. Bu sayede mobilyalarınızın en iyi şekilde derinlemesine temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kanepe temizliği düzenli olarak yapılmazsa çeşitli hastalıklar ortaya çıkabilir. Koltuk mobilyanıza yapışan ve göremediğimiz mikroorganizmalar hijyen sorunlarına neden olur. Bu nedenle döşemelerinizi profesyonel servislere düzenli olarak temizletmelisiniz. Firmamızın profesyonel temizlik hizmetleri ile birlikte koltuklarınızın özel maddeler ve biyolojik ilaçlar ile koltuklara zarar vermeden derinlemesine temizlenmesini sağlıyoruz. Deneyimli servis kadromuz ile birlikte son teknolojik cihazlar ile koltuk mobilyalarınızı hijyenik hale getiriyoruz. Koltuklarınızın olabildiğince temiz olmasını istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek koltuk temizleme konusunda yardım alabilirsiniz.

Servis Talebi

Halı Yıkama Servis Talebi