Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Yatak Temizleme

Yatak Temizleme

Papatya Yatak Temizleme, İstanbul genelinde temizlik hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. En çok aranan hizmetlerimizden biri de yatak yıkama hizmetimizdir. Yatağınızın milyonlarca toz akarı barındırabileceğini ve sessizce ölü derinizi besleyebileceğini biliyor muydunuz? Toz akarları bile alerjiyi tetikleyebileceğinden düzenli olarak temizlenmelidir. Yatakta ped ve çarşaf kullanılmasına rağmen, yatağın cinsine ve özelliklerine bağlı olarak zamanla kir, toz, aşırı terleme, idrar, ilaçlar, hastalar ve hastalıklar. Bu nedenlere bağlı olarak yatağınız kullanılmaz hale gelir.

Bu sorunları ortadan kaldırmak için profesyonel yatak yıkama hizmeti veren bir firmadan yardım, tavsiye ve destek almanız gerekmektedir. Makine parkı ve kuru köpük yıkama sistemi ile yerinde yatak yıkama hizmeti vererek, yatakta oluşan ve sağlığınızı riske atan sebepleri ortadan kaldırarak, temizlik standartlarına ve hijyene uygun koşullar yaratmaktadır.

Servis Talebi

Halı Yıkama Servis Talebi