Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama günlük kullandığımız yorganlara ek olarak, dolaplarımızda sakladığımız yorganlar karanlık, havasız bir ortamda aylarca saklanabilir ve özellikle yünlü yorganlarda şönil benzeri sorunlara yol açar. Ortam, sıcaklık değişimleri nedeniyle su buharının yoğunlaşması, bakteri ve akarların büyümesi. Bu süreden sonra ortama nem kokusu yayılır. Evdeki toz, kir ve kötü kokuların başlıca nedeni, depolanan yorganların üzerinde biriken toz akarlarıdır, bu nedenle yorganların yıl boyunca belirli aralıklarla yıkanması gerekir. , yorganınızı nemsiz ve kokusuz bir şekilde temizlemek her şekilde profesyonellik gerektirir.

Yorgan yıkama işlemleri her ne kadar rahat biçimde gözükse de yorganınızın hiç bir halde rutubet ve koku yapmadan temizlenmesi profesyonellik ister. Aksi taktirde yorgan yıkama işlemlerinin yanlış yapılması ve kurutma işlemlerinde doğru adımların uygulanmaması cevabında yorganınız ağır bir halde fena koku yayacaktır.

Servis Talebi

Halı Yıkama Servis Talebi